Jak aloes i winogrono wpływają na organizm

poniedziałek, 07 września 2015 15:16

Niezwykłe właściwości aloesu i winogrona znane są od tysiącleci. Obie rośliny znakomicie wpływają na nasze samopoczucie i organizm, a także chronią przed wieloma dolegliwościami zdrowotnymi.

 

Celebruj codzienność – spody tortowe Dan Cake

wtorek, 21 lipca 2015 13:59

Przez całe życie z uporem wielu poszukuje szczęścia. W pogoni za sukcesem zapominamy o tym co jest naprawdę ważne - nasi najbliżsi, przyjaciele i rodzina. Sekret prawdziwego szczęścia to rozkoszowanie się chwilą, tak pozornie zwyczajną.

 

Aloes i Winogrono – nietuzinkowe smaki żelek marki Verbena

czwartek, 16 lipca 2015 14:54

Żelki Verbena o smaku aloesu i winogron powstały z myślą o kobietach ceniących sobie zdrowy i aktywny tryb życia. Dzięki soczystym liściom aloesu i świeżym owocom winogron powstał produkt o niepowtarzalnym smaku.

 

Żelki Verbena DŹIKI BEZ

czwartek, 25 czerwca 2015 12:16

Żelki Verbena o naturalnym smaku dzikiego bzu posiadają witaminę C oraz ekstrakt z kwiatów dzikiego bzu. Dzięki tym właściwością stanowią one alternatywę dla innych słodyczy.

 

Limitowana edycja Góralek o smaku truskawkowym już w sklepach

środa, 24 czerwca 2015 10:53

Miłośnicy truskawek mówią jednogłośnie: sezon na truskawki powinien trwać całe lato! Marka Góralki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wprowadza limitowaną edycję wafelków o smaku truskawkowym.

 

Zdrowy styl życia – z czym to się je?

wtorek, 16 czerwca 2015 14:07

Odpowiednio zbilansowana dieta, aktywność fizyczna oraz, o czym często zapominamy, pozytywne myślenie – to elementy, które składają się na definicję zdrowego trybu życia. Jeżeli odpowiednio zadbamy o każdy z tych aspektów możemy stwierdzić, że żyjemy w zgodzie ze swoim organizmem.