Shandy bije rekordy

czwartek, 23 sierpnia 2012 07:46

Nowa kategoria piwa sukcesem wdarła się na rynek – Polacy piją blisko 80 litrów Lecha Shandy na minutę.

 

Wyjątkowe pokazy czeskich sposobów nalewania piwa

czwartek, 09 sierpnia 2012 11:21

Polacy pokochali Czechy i Czechów! W 170. rocznicę swoich narodzin Pilsner Urquell – ikona czeskiego piwa – zachęca Polaków do odkrywania sekretów czeskiej kultury piwnej. Dla Czechów piwo to coś więcej niż smak. To także barwa, aromat, a przede wszystkim odpowiednie nalanie złocistego trunku. Pilsner Urquell zaprosi mieszkańców wybranych miast w Polsce na wyjątkowy pokaz nalewania piwa na cztery czeskie sposoby – hladinka, cochtan, mliko i snyt. Uczestnicy pokazów zostaną zabrani w podróż po historii Pilsner Urquell oraz świecie piwnych Czech pełnego legend i nieznanych nam zwyczajów.

 

Aktualna sytuacja na ukraińskim rynku piwa

środa, 04 lipca 2012 16:37

Stowarzyszenie „Ukrpiwo" przedstawiło informację na temat aktualnej sytuacji na ukraińskim rynku piwa.

 

Płynny łańcuch dostaw w browarach rzemieślniczych

środa, 06 czerwca 2012 13:19

Konsumenci piwa coraz częściej sięgają po piwa o bardziej wyrafinowanym smaku, produkowane w małych partiach. Browary rzemieślnicze starają się sprostać zapotrzebowaniom rynku, z roku na rok zwiększając swój udział w rynku.

 

Ile chmielu na jedną szklankę piwa? Ambasadorzy piwa to wiedzą!

wtorek, 05 czerwca 2012 14:33

25 maja osoby związane z produkcją chmielowego napoju obchodzą swoje święto – Międzynarodowy Dzień Piwowara. Jest to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników Kompanii Piwowarskiej, którzy dzięki profesjonalnym warsztatom stali się ambasadorami piwa.

 

Tyskie Klasyczne debiutuje na rynku

wtorek, 15 maja 2012 15:47

Lider branży - Kompania Piwowarska wprowadza alternatywny wariant największej polskiej marki piwnej – Tyskie. Tyskie Klasyczne jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów coraz częściej poszukujących autentycznych smaków. Skład Tyskiego Klasycznego stworzony został w oparciu o ustanowione w XVI wieku prawo czystości piwa. Tyskie Klasyczne warzone jest wyłącznie ze stuprocentowego słodu jęczmiennego, chmielu i wody. Rynkowy debiut klasycznej edycji wsparty będzie kampanią handlową i reklamową.

 

Kompania Piwowarska wprowadza piwo o obniżonej zawartości alkoholu

niedziela, 29 kwietnia 2012 11:25

Tyskie wychodzi naprzeciw tym wszystkim, którzy dotychczas nie mogli napić się piwa podczas oglądania meczu czy koncertu. Na masowych imprezach serwowany będzie nowy wariant ulubionego piwa Polaków. Tyskie Jasne Lekkie 3,5% debiutuje na polskim rynku.

 

Kompania Piwowarska stawia na polski chmiel

poniedziałek, 16 kwietnia 2012 08:18

Kompania Piwowarska zawarła nowe kontrakty na dostawę chmielu, znacząco zwiększając udział polskiego chmielu. W ciągu kilku kolejnych lat ponad 90% całkowitego zapotrzebowania polskiej branży piwowarskiej będzie zaspokajane wyłącznie przez polski chmiel.

 

Wiosenne orzeźwienie z Somersby

piątek, 13 kwietnia 2012 17:30

Tej wiosny orzeźwienie ma smak jabłkowy. Na rynku właśnie pojawił się Somersby, napój skomponowany z najlepszych, soczystych jabłek i piwa, który świetnie gasi pragnienie.

 

Spotkanie z branżą chmielarską

wtorek, 03 kwietnia 2012 13:40

Minister Marek Sawicki spotkał się w ostatni czwartek z przedstawicielami producentów oraz przetwórców chmielu. Rozmowy dotyczyły aktualnej sytuacji na tym rynku.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 11