Piwo Kasztelan Niepasteryzowane teraz dostępne także prosto z beczki

niedziela, 12 czerwca 2011 12:50

Fot: sxc.huMarka Kasztelan z portfolio Carlsberg Polska poszerza swoją ofertę w kanale HoReCa. W wybranych punktach gastronomicznych w całym kraju obecne są już KEGi piwa Kasztelan Niepasteryzowane.

 

Pszeniczne piwo z Łomży

niedziela, 05 czerwca 2011 11:25

30 maja br. do sprzedaży trafiło piwo Łomża Export Pszeniczne – najnowszy produkt z Browaru Łomża. To trzeci (po piwach Łomża Export Miodowe i Łomża Export Niepasteryzowane) wprowadzony w tym roku przez łomżyńskiego producenta piwa produkt przeznaczony na rynek ogólnokrajowy.

 

Finlandia: Według badaczy większe puszki z piwem mogą stanowić problem

niedziela, 05 czerwca 2011 11:17

Fot: sxc.huWedług Fińskiego Instytutu Zdrowia i Opieki Społecznej rozmiar opakowania wpływa na spożycie piwa. Według naukowca, profesora Kalervo Kiianmaa, większe opakowania stanowią potencjalny problem.

 

DOBRE WYNIKI FINANSOWE KP MIMO OBNIŻANIA CEN PRZEZ KONKURENCJĘ

niedziela, 22 maja 2011 10:43

Fot: sxc.huW roku finansowym F11 (12 miesięcy od kwietnia 2010 r. do marca 2011 r.) sprzedaż Kompanii Piwowarskiej zmniejszyła się o 3,9%; w tym czasie rynek piwa zaczął powoli odżywać po dwóch latach spadków sprzedaży. Szczególnie dotkliwie branża odczuła pierwszą połowę roku na skutek niekorzystnych warunków pogodowych, powodzi oraz żałoby narodowej.

 

Mały browar z dużym piwem i... reklamą - największa kampania reklamowa marki Łomża

niedziela, 22 maja 2011 10:20

Fot: sxc.hu1 maja ruszyła największa w dotychczasowej historii marki Łomża kampania reklamowa, obejmująca spoty w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, reklamę na największych portalach internetowych oraz kampanię na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe prowadzone są pod hasłem „Łomża. Mały browar z dużym piwem.”.

 

Cooler Natural Radler: orzeźwiające połączenie piwa i lemoniady

niedziela, 22 maja 2011 10:15

Na rynek trafia kolejny innowacyjny produkt z Browarów Regionalnych Łomża. Już niebawem na sklepowych półkach  pojawi się zupełnie nowy smak piwa Cooler – Cooler Natural Radler. Będzie to oryginalne połączenie delikatnego piwa oraz naturalnej świeżej lemoniady.

 

ULUBIONE PIWO POLAKÓW DOCENIONE ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

środa, 04 maja 2011 20:40

Fot: sxc.huTyskie już po raz czwarty w swojej historii zdobyło Złoty Medal w konkursie Międzynarodowego Instytutu Jakości – Monde Selection. Założony w 1961 roku w Brukseli Instytut po raz 50 przyznał laury produktom o najwyższej jakości konsumenckiej.

 
«pierwszapoprzednia11następnaostatnia»

Strona 11 z 11