Rozstrzygnięcie konkursu internetowego dla Plantatorów

niedziela, 19 czerwca 2011 11:00

Fot: sxc.huPonad 600 osób wzięło udział w internetowym konkursie dla Plantatorów mających podpisane umowy kontraktacyjne z Krajową Spółką Cukrową S.A.

 

 

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 14 czerwca 2011 r. podczas obchodów Dnia Pola 2011 w Werbkowicach będących największą uroczystością Spółki w całym roku gospodarczym. Nazwiska laureatów były wylosowywane na scenie w obecności Prezesa KSC S.A. Pana Marcina Kulickiego z kosza, w którym umieszczono dane wszystkich osób biorących udział w konkursie. W sumie o atrakcyjne nagrody walczyło 615 Plantatorów z całej Polski.

Laureatem I. miejsca została Pani Małgorzata Domańska z rejonu kontraktacyjnego Oddziału KSC S.A. „Cukrownia Krasnystaw”, która otrzyma nowoczesnego laptopa. Spółka nagrodziła też pięć innych osób zestawami atrakcyjnych upominków. Laureaci II. miejsca, Państwo Krzysztof i Elżbieta Piluś z Oddziału KSC S.A. „Cukrownia Werbkowice” odebrali nagrodę osobiście podczas obchodów Dnia Pola. Pozostałym osobom nagrody zostaną przekazane za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A.. Otrzymają je: Pan Jan Pabian(O. „Cukrownia Kruszwica”, III. miejsce), Pani Małgorzata Dulniak(O. „Cukrownia Krasnystaw”, IV. miejsce), Gospodarstwo Rolne Mirosław Wiśniewski (O. „Cukrownia Kruszwica”, V. miejsce), Pan Tadeusz Depa(O. „Cukrownia Krasnystaw”, VI. miejsce).

Konkurs rozpoczął się 18 maja 2011 r. Aby wziąć w nim udział wystarczyło zarejestrować się w serwisie e-Plantator, który jest dodatkową formą komunikacji Krajowej Spółki Cukrowej S.A. z Plantatorami. Serwis został uruchomiony w kwietniu br. Jest przejrzysty i prosty w obsłudze - by zostać jego użytkownikiem wystarczy posiadać podpisaną umowę kontraktacyjną z KSC S.A. i wejść na stronę https://plantator.polski-cukier.pl. Za pomocą serwisu Plantatorzy mogą uzyskać dostęp do najważniejszych informacji związanych z podpisaną umową kontraktacyjną z dowolnego miejsca na świecie. Potrzebują do tego jedynie komputera podłączonego do sieci internetowej. W serwisie znajdą się informacje dotyczące faktur, szczegółowy wykaz dostaw surowca i odbiorów wysłodków, limity uprawy, wielkość kontraktacji itp. Za pośrednictwem udostępnionych w serwisie odpowiednich formularzy plantatorzy mogą szybko skontaktować się z pracownikami służb surowcowych Oddziałów oraz Centrali Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Dodatkowo mogą skorzystać z praktycznych kalkulatorów: wysiewu nasion, liczenia obsady na plantacji, czy kalkulatora umożliwiającego obliczenie wydatków związanych ze stosowaniem środków ochrony roślin.

Źródło: polski-cukier.pl